Dear Customers. We send orders to all EU countries.♥ Shipments to all EU countries arrive in 2 or 5 working days. We encourage you to use cheap and fast SEPA transfers. ♥ Payment information

Interneto parfumerija 1Parfumerija.lt
Basket Basket Empty Bag
Favourites (0)
Login Register
» » Loris Gerger, Kambario kvapas, aromato difuzorius su lazdelėmis 120 ml

Brands

Loris Gerger, Kambario kvapas, aromato difuzorius su lazdelėmis 120 ml
New

Loris Gerger, Kambario kvapas, aromato difuzorius su lazdelėmis 120 ml

Loris

Availability: Available

Shipping time: 2-4 working days

Shipping: from 4.00 € Available delivery forms for viewing the product:DPD Curier - 4.00 €

In Stock: 1 pcs.

Price: 8.90 €

QTY pcs.
Add to bag

Add to Favourites

  • Description
  • Product Reviews (0)

Ar norėtumėte subtiliai pakeisti savo gyvenamojo atmosferą? Loris Gerger Kambario Kvapas Aromato Difuzorius su Lazdelėmis 120 ml yra tai, ko reikia jūsų namams pridėti žavesio ir gaivos. Šis difuzorius, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, ne tik suteiks jūsų kambariui malonų kvapą, bet ir sukuria harmoningą ir jaukią aplinką.

Kvapų Magija Loris Gerger Stiliaus

Mūsų naujas pasiūlymas - Loris Gerger kvapiosios lazdelės - tai prabangus ir subtilus kvapų derinys, kuris pavers jūsų namus malonumo oaze. Šios lazdelės, pasižymėdamos subtiliu ir gaiviu aromatu, ne tik patenkins jūsų kvapų lūkesčius, bet ir sukurs ypatingą atmosferą, kurią norėsite mėgautis kiekvieną dieną.

Atpalaiduojantis ir Gaivinantis Derinys

Ar jūsų namuose vyrauja vaisių, gėlių ir žolelių aromatų derinys? Tai difuzorius, kuris jums tiks! Loris Gerger Kambario Kvapas Aromato Difuzorius su Lazdelėmis 120 ml pristato subtilų ir gaivų derinį, kuris švelniai skleis savo kvapą, sukurdamas nuostabų jūsų kambario orą.

Aukštos Kokybės Dizainas

Šis aromato difuzorius yra ne tik kvapą skleidžiantis įrankis, bet ir išskirtinio dizaino akcentas jūsų interjere. Su elegantišku stiklo buteliu ir elegantiškomis lazdelėmis, jis pridės išskirtumo ir stiliaus jūsų namams ar biurui.

Kvapų Prabanga, Kurios Negalite Atsisakyti

Su Loris Gerger Kambario Kvapo Aromato Difuzoriumi su Lazdelėmis 120 ml jūsų namai taps ne tik kvapų oaze, bet ir vietomis, kurias norėsite dalintis su artimaisiais ir draugais. Suteikite sau prabangą ir subtilumą, kuriuos jūsų namai nusipelno!

Nesvarbu, ar tai romantiškas vakaras, ar atsipalaidavimo momentas po ilgos dienos, šis aromato difuzorius pristatys kvapą, kurio negalėsite atsisakyti. Įsigykite Loris Gerger Kambario Kvapo Aromato Difuzorių su Lazdelėmis 120 ml ir įkvėpkite skirtingą gyvenimo kvapą jau šiandien!

Nepalikite namų kvapo atsitiktinumui – rinkitės Loris ir mėgaukitės nepriekaištinga kokybe bei išskirtiniu aromatu.

Oro gaiviklis Loris lazdelių pavidalu suteiks ilgalaikį gaivumą jūsų aplinkoje. Kvepiančios lazdelės – ne tik oro gaiviklis, bet ir puošybos elementas. Dėl modernios formos jis dera prie interjero dizaino.
Jausmingas kvapas buvo uždarytas išskirtiniame buteliuke. Naudojamos kvapiosios lazdelės skleidžia nuostabų aromatą.
Elegantiška kartoninė dėžutė su juodais pagaliukais – puiki dovana net ir elegantiškiausiame kambaryje.
Kvepalų aliejus buvo per daug kvepiantis intensyviu ir ilgalaikiu kvapu. Priklausomai nuo oro drėgmės ir temperatūros, išsilaiko 3-6 savaites.

Kaip naudoti:
Atidarykite Loris kvepalų pakuotę. Ištraukite į veržlę įdėtą korpusą. Išimkite buteliuką iš pakuotės. Nuimkite plastikinę veržlę, ištraukite. Prašmatnų juodą dangtelį pasukite į butelį. Įdėkite bambuko lazdeles į dribsnį. Kas dvi dienas apversdami kojas aukštyn kojomis, aromatas geriau pasiskirsto. Galite sumažinti lazdelių skaičių, kad pritaikytumėte kvapo intensyvumą.

Be the first one to review this product

WRITE A REVIEW

Newsletter

Be the first to hear about our exclusive offers and latest news!

 

® 2023 1Parfumerija.lt - All rights reserved. Shopsoftware by ShopGold © 2016
1Parfumerija.lt is the only online cheap perfume store you need for discount and cheap perfumes. Fast SEPA transfers