Dear Customers. We send orders to all EU countries.♥ Shipments to all EU countries arrive in 2 or 5 working days. We encourage you to use cheap and fast SEPA transfers. ♥ Payment information

Interneto parfumerija 1Parfumerija.lt
Basket Basket Empty Bag
Favourites (0)
Login Register
» » Loris Citrinos ir levandos, Kambario kvapas, aromato difuzorius su lazdelėmis 120 ml

Brands

Loris Citrinos ir levandos, Kambario kvapas, aromato difuzorius su lazdelėmis 120 ml
New

Loris Citrinos ir levandos, Kambario kvapas, aromato difuzorius su lazdelėmis 120 ml

Loris

Availability: Available

Shipping time: 2-4 working days

Shipping: from 4.00 € Available delivery forms for viewing the product:DPD Curier - 4.00 €

In Stock: 1 pcs.

Price: 8.90 €

QTY pcs.
Add to bag

Add to Favourites

  • Description
  • Product Reviews (0)

Ieškote būdo, kaip paversti savo namus tikru ramybės ir jaukumo oaze? Loris „Citrus & Lavender“ aromato difuzorius su lazdelėmis yra tai, ko jums reikia. Šis išskirtinis kambario kvapas ne tik suteiks jūsų namams prabangos, bet ir sukurs ypatingą atmosferą, kurioje norėsite praleisti kiekvieną akimirką.

Gaivių Citrusų ir Raminančių Levandų Sinergija

„Citrus & Lavender“ kvapas yra kruopščiai sukurtas derinant gaivias citrusinių vaisių natas su švelniu levandų aromatu. Citrusai suteikia erdvei gyvybingumo ir energijos, o levandos padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti po ilgos dienos. Šis unikalus kvapų derinys puikiai tinka tiek darbo, tiek poilsio erdvėms, nes sukuria harmoniją ir subalansuotą aplinką.

Elegantiškas Dizainas Jūsų Interjerui

Loris aromato difuzorius ne tik skleidžia nuostabų kvapą, bet ir yra stilingas interjero elementas. Jo elegantiškas buteliuko dizainas ir minimalistinės linijos puikiai derės prie bet kokio namų dekoro. Difuzoriaus lazdelės užtikrina nuolatinį ir tolygų kvapo sklidimą, todėl galėsite mėgautis maloniu aromatu ilgą laiką.

Paprastas ir Efektyvus Naudojimas

Naudotis Loris „Citrus & Lavender“ aromato difuzoriumi itin paprasta. Tiesiog įdėkite lazdeles į buteliuką ir leiskite kvapui natūraliai sklisti po jūsų namus. Galite reguliuoti kvapo intensyvumą pagal savo poreikius – kuo daugiau lazdelių naudosite, tuo stipresnis bus kvapas.

Idealus Dovana Jūsų Artimiesiems

Šis aromato difuzorius taip pat puikiai tiks kaip dovana. Jo prabangi išvaizda ir aukštos kokybės kvapas nudžiugins kiekvieną, vertinantį estetiką ir gerą skonį. Padovanokite Loris „Citrus & Lavender“ savo artimiesiems ir leiskite jiems patirti tą patį malonumą, kurį šis kvapas suteiks jums.

Įsigykite Loris „Citrus & Lavender“ aromato difuzorių su lazdelėmis 120 ml ir sukurkite savo namuose tokią atmosferą, apie kurią visuomet svajojote. Pajuskite gaivių citrusų ir raminančių levandų magiją, kuri kasdien džiugins jūsų pojūčius ir sukurs tikrą jaukumą.

Nepalikite namų kvapo atsitiktinumui – rinkitės Loris ir mėgaukitės nepriekaištinga kokybe bei išskirtiniu aromatu.

Oro gaiviklis Loris lazdelių pavidalu suteiks ilgalaikį gaivumą jūsų aplinkoje. Kvepiančios lazdelės – ne tik oro gaiviklis, bet ir puošybos elementas. Dėl modernios formos jis dera prie interjero dizaino.
Jausmingas kvapas buvo uždarytas išskirtiniame buteliuke. Naudojamos kvapiosios lazdelės skleidžia nuostabų aromatą.
Elegantiška kartoninė dėžutė su juodais pagaliukais – puiki dovana net ir elegantiškiausiame kambaryje.
Kvepalų aliejus buvo per daug kvepiantis intensyviu ir ilgalaikiu kvapu. Priklausomai nuo oro drėgmės ir temperatūros, išsilaiko 3-6 savaites.

Kaip naudoti:
Atidarykite Loris kvepalų pakuotę. Ištraukite į veržlę įdėtą korpusą. Išimkite buteliuką iš pakuotės. Nuimkite plastikinę veržlę, ištraukite. Prašmatnų juodą dangtelį pasukite į butelį. Įdėkite bambuko lazdeles į dribsnį. Kas dvi dienas apversdami kojas aukštyn kojomis, aromatas geriau pasiskirsto. Galite sumažinti lazdelių skaičių, kad pritaikytumėte kvapo intensyvumą.

Be the first one to review this product

WRITE A REVIEW

Newsletter

Be the first to hear about our exclusive offers and latest news!

 

® 2023 1Parfumerija.lt - All rights reserved. Shopsoftware by ShopGold © 2016
1Parfumerija.lt is the only online cheap perfume store you need for discount and cheap perfumes. Fast SEPA transfers